6 kwietnia 2016

PROMOCJA NA KSIĄŻKI

Jeśli tak jak ja lubicie czytać książki to mam dla Was świetną wiadomość. Dzisiaj na stronie
http://www.znak.com.pl/ możecie kupić książki za nie cale 10 zł.Wybór jest ogromny bo w tej bardzo kuszącej cenie znajduje się ponad 100 tytułów, w tym wiele bestsellerów.
Zdecydowanie jest w czym wybierać. Wybrałam dla Was 3 książki, na które warto zwrócić uwagę. Cena obniży się po wpisaniu specjalnego kodu rabatowego, który wyświetli się Wam na stronie. Maksymalnie w takiej promocyjnej cenie można kupić 3 książki.

MOJE TYPY:
1.    Razem będzie lepiej - Jojo Moyes


Moja recenzja książki:
Powieść napisana jest z humorem i sporą dawką optymizmu. Autorka pokazuje nam, że zawsze jest jakieś wyjście nawet z sytuacji z pozoru beznadziejniej. Najważniejsze to nigdy się nie poddawać i wierzyć w dobro. Główna bohaterka Jess jest ekspertką w radzeniu sobie w trudnych sytuacjach. Sama wychowuje swoją uzdolnioną matematycznie córkę i przyrodniego syna, który więcej czasu spędza na komputerze niż gdziekolwiek indziej. Do tego opiekuje się ogromnym i dość niezwykłym psem. Gdyby tego było mało Jess pracuje na 2 etaty jako sprzątaczka i barmanka. Kobieta jest zdana sama na siebie.  Kiedy jej córka Tanzie ma szansę na udział w olimpiadzie matematycznej i wygrania pieniędzy, które umożliwią jej pokrycie kosztów w prestiżowej szkole. Jess podejmuje ryzyko i wyrusza z dziećmi i pupilem w długą podróż do Szkocji. Co wcale nie jest takie proste. Samochód, który ledwo jeździ i Jess jako kierowca. To nie może dobrze się skończyć. Kiedy sytuacja wydaje się już całkiem beznadziejna na drodze (dosłownie) tej niezwykłej rodzinki pojawia się Ed. Człowiek z zupełnie innego świata. Bogaty, inteligentny właściciel firmy informatycznej, który z powodu jednego małego błędu popadł w spore kłopoty. Co wydarzy się kiedy ludzie tacy jak Ed i Jess - całkowicie odmienni spotykają się i zmuszeni są spędzić ze sobą mnóstwo czasu? Czy naprawdę razem jest lepiej? Tego dowiecie się już z książki. Na zachętę warto dodać, że książka Razem będzie lepiej jest właśnie ekranizowana.
  
    2. Zaklinacz czasu  - Mitch Albom.


    
     Kilka informacji o książce od wydawnictwa.Spróbujcie wyobrazić sobie życie bez odmierzania czasu. Pewnie nie potraficie. Zawsze wiecie, jaki jest miesiąc, rok, dzień tygodnia. A jednak przyroda nigdy nie zwraca uwagi na czas. Ptaki się nie spóźniają. Pies nie patrzy na zegarek. Sarny nie martwią się kolejnymi urodzinami. Tylko człowiek odmierza czas. Tylko człowiek odlicza godziny. I właśnie dlatego jedynie człowiek doświadcza paraliżującego strachu, którego nie zniosłoby żadne inne stworzenie. Strachu przed tym, że zabraknie mu czasu. "Zaklinacz czasu" to piękna opowieść na miarę "Alchemika" – książka, która dla wielu czytelników na całym świecie stała się inspiracją i impulsem do życiowych zmian.

                 Intymnie. Rozmowy nie tylko o miłości. Janusz Leon Wiśniewski , Zbigniew Izdebski
Informacje o książce od wydawnictwa. Czego pragnie kobieta, a czego mężczyzna? Czy monogamia może być podniecająca? Czy nimfomankę kiedykolwiek boli głowa? I po co ludziom wierność?
Autorów tej książki pewnie nie trzeba nikomu przedstawiać. Jeden jest wybitnym seksuologiem, drugi autorem wielu bestsellerowych powieści i jednocześnie naukowcem, który chemię miłości potrafi rozłożyć na czynniki pierwsze.
Ich rozmowa wciąga, skłania do refleksji, czasami zaskakuje. Nie ma w niej tematów tabu, ani niewygodnych pytań; jest wiedza, są konkretne porady i obrazowe przykłady, a także bardzo intymne wyznania. A co więcej - obok należnej tematowi naukowej powagi - znajdziecie w tej książce także bardzo dużo humoru.


Miłego wyszukiwania książek :)

Zachęcam do zostawiania komentarzy i polubienia  mojej strony na facebooku. Chętnie odwiedzę również Twój blog i wezmę udział w dyskusji. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuje za każdy komentarz. Chętnie odwiedzę również Twoją stronę. Polubiłeś mój fanpage? Dziękuje, możesz liczyć na rewanż :)

TOP